Barbecue omáčka - My-chilli

Barbecue omáčka - My-chilli

Pálivost: Mírně pálivé
Dostupnost: Na skladě
Cena: 149,0 Kč
Bez daně: 129,6 Kč

Barbecue omáčky tvoří ve světě, společně s klasickými hot-sauce, jedny z nejběžnějších omáček používaných k dochucování jídel.  Existuje nepřeberné množství receptů a druhů, některé dobré a některé ještě lepší. Základní verze BBQ omáček obsahují třeba jen 5-7 ingrediencí. U pokročilejších verzí receptur není vyjímkou 20 a více složek. Složení těch nejlepších výrobků je často střeženo jako rodinné zlato.

Tato máčka je postavena na rajčatovém základu, který skvěle doplňují ovocné tóny tamarindových lusků,na chuti a vůni výrobku evokující švestky a meruňky. Po krátké chvilce se dostaví příjemné pálení díky přídavku chilli papriček. Společně s kapkou bourbonu, který do barbecue dle naší receptury jednoznačně patří, uzavírá její chuťový dojem lehce kouřový tón.

Tuto omáčku oceníte především na grilovačkách a podobných letních akcích, ale skvělá celoročně bez ohledu na to zda je venku teplo, nebo zima.

Složení: rajčatové pyré(rajčatový protlak, voda), ocet(voda, octová esence), cukr, med, sójová omáčka, melasa, worcester,tamarind, sůl, pepř, bourbon, chilli sušené (Jolokia), přírodní kouřové aroma.

Pálivost: 2/5

Objem: 185ml

Napsat hodnocení

Vaše jméno a příjmení:


Vaše hodnocení:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení:  Špatné             Dobré

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Podobné zboží
0,0 Kč
0,0 Kč
0,0 Kč
0,0 Kč