Smoked Peppers - My-chilli

Smoked Peppers - My-chilli

Dostupnost: Na skladě
Cena: 189,0 Kč
Bez daně: 164,3 Kč

Tahle omáčka není pro měkoty !

Jen se podívejte na seznam papriček, které jsme při její výrobě použili. Habanero, Bhut Jolokie která sama o sobě má pálivost přes 1 000 000 SHU jednotek, a jako třešnička na dortu - Trinidad Scorpion Moruga, která ještě donedávna držela světový rekord v pálivosti ! Moruga má oficiální hodnotu přes 2 miliony SHU jednotek !

Tyhle tři rácie vás pěkně potrápí, ale abychom zajistili že omáčka bude mít kromě vysoké pálivosti také chuť, papričky jsme vyudili na dubovém dřevu. Díky tomu má omáčka nádherně kouřové aroma a chuť.

Jestli si chcete naši omáčku opravdu vychutnat, zkuste ji samotnou, jen tak na lžičce. Ano, myslíme to vážně :-) je to zážitek a v první chvíli budete zřejmě litovat, ale jakmile pálivost trochu poleví, ucítíte parádní chuť všech spojených ingrediencí, a endorfiny, které se následně dostaví, také nejsou k zahození ;-)

 

Složení: Paprika červená - uzená, ocet, cukr, česnek, pyré z chilli (Jolokia), chilli sušené uzené (Jolokia), sůl, chilli sušené (Moruga, Habanero), zahušťovadlo: xanthan.

Napsat hodnocení

Vaše jméno a příjmení:


Vaše hodnocení:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení:  Špatné             Dobré

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: