Luxusní Barbecue omáčka - My-Chilli

Luxusní Barbecue omáčka - My-Chilli

Dostupnost: Na skladě
Cena: 269,0 Kč
Bez daně: 233,9 Kč

Máte rádi jedinečné spojení chutí, z těch nejlepších ingrediencí jaké existují?  Právě pro vás je Luxusní Barbecue omáčka.

Jen pro srovnání:

V klasické barbecue omáčce se používá rajčatový protlak. V Luxusní Barbecue, jsou použita italská rajčata San Marzano, které jsou vlastnoručně přepasírovaná a zredukovaná pomalým varem. Standardní barbecue omáčky používají obyčejný cukr. My-Chilli použili kombinaci kokosového cukru a nektaru, oba pocházejí z květů kokosových palem a 1 kg tohoto cukru stojí více než 200 kč, o nektaru ani nemluvě! V běžných barbecue omáčkách se používá umělá příchuť whiskey. Tady použili jednu z nejlepších whiskey na světě, desetiletou single malt Ardbeg 10 ! A tak by se mohlo pokračovat dále i s balsamicovým octem z Modeny, kterým nahradili běžně používaný kvasný ocet, atd. 

Pokud si vyberete Luxusní Barbecue omáčku, čeká vás doslova exploze nejrůznějších chutí. Na první dojem ucítíte kouřovou vůni a chuť Ardbegu, po které následuje aromatické tělo San Marzano rajčat se sladkým tónem. Okamžitě za ním vás čeká silně karamelová chuť kokosového cukru a nektaru, a na závěr nastoupí velmi příjemná pálivost papriček Carolina Reaper, které jsou sice v čisté podobě extrémně pálivé, My-Chilli jich však použili jen tolik, abyste si mohli užít exkluzivní chuť a vůni omáčky v celé její kráse. Celou paletu chutí pak dokončí kubebový pepř, který má krásně dřevitou vůni i chuť. 

Tuto omáčku doporučujeme používat jako skutečně vyjímečný produkt - je přímo zrozená k vyzrálému hovězímu masu, nebo pomalu pečenému vepřovému. 

Složení: Rajčata San Marzano, třtinový cukr, kokosový cukr, balsamicový ocet, kokosový nektar, balsamicová redukce, whiskey (Ardbeg 10yo), pyré z chilli (Carolina Reaper, ocet), ocet, přírodní kouřové aroma, škrob, nesířená melasa, chilli sušené uzené (Chipotle), kubebový pepř. 

Objem: 185ml

Napsat hodnocení

Vaše jméno a příjmení:


Vaše hodnocení:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení:  Špatné             Dobré

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: